Препарати для лікування риб

Парацид

Препарат rikka «Парацид» – високоефективний знезаражуючий засіб проти «оксамитової хвороби», яка виникає у декоративних риб в прісній і морській воді при ураженні паразитами групи оодініум (Oodinium).

Також паразитами, що викликають помутніння шкіри (у прісній воді - Piscinoodinium pillularis, а в морський - Amyloodinium ocellatum), кріптокаріоном, хілодонелою, Ichtyobodo (Costia) та ін.

Видимі ознаки захворювання – оксамитовий наліт на шкірі, що може мати жовтувате, білувате, сіре або коричневе забарвлення, і (або) ледь помітні дрібні точки, набагато дрібніші, ніж при ураженні іхтіофтіріозом.

При сильному ураженні зябер спостерігається значно підвищена частота дихання, відстовбурчення зябер.

Крім того, при ураженні названими та іншими паразитами, можуть спостерігатися наступні неспецифічні симптоми: тертя о елементи декорації та обладнання акваріума, стиснені плавники, відмова від прийому корму, знижена рухливість, апатія, потемніння забарвлення.

 

Термін придатності: 12 місяців

Об'єм: 100 мл.

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015.

Не є ветеринарним препаратом.

Доставка продукції:
- поштові компанії
- автоперевізники.
- за домовленістю
Умови оплати
- безготівковий переказ на розрахунковий рахунок
- оплата на карту Привабанку
Мінімальна сума замовлення
- від 1700 грн.
Для постійних клієнтів
- гнучка система знижок та умов доставки.

Містить мідь (Cu)!

Препарат rikka «Парацид» – високоефективний лікарський засіб проти «оксамитової хвороби», яка виникає у декоративних риб в прісній і морській воді при ураженні паразитами групи оодініум (Oodinium). Також паразитами, що викликають помутніння шкіри (у прісній воді - Piscinoodinium pillularis, а в морський - Amyloodinium ocellatum), Chilodonella, Ichtyobodo (Costia), Cryptocarion та ін.

Видимі ознаки захворювання – оксамитовий наліт на шкірі, що може мати жовтувате, білувате, сіре або коричневе забарвлення, і (або) ледь помітні дрібні точки, набагато дрібніші, ніж при ураженні іхтіофтіріозом. При сильному ураженні зябер спостерігається значно підвищена частота дихання, відстовбурчення зябер.

Крім того, при ураженні вище названими та іншими паразитами, можуть спостерігатися наступні неспецифічні симптоми: тертя об елементи декорації та обладнання акваріума, стиснені плавники, відмова від прийому корму, знижена рухливість, апатія, потемніння забарвлення.

Протипоказання: не встановлені.

Попередження: безхребетні, що мешкають в прісній воді (креветки, рачки та ін.), НЕ переносять препарат. Перед застосуванням препарату їх слід видалити з акваріума.

Риби, що не мають луски (в’юнові та соми) і ослаблені риби можуть чутливо реагувати на препарат. У цьому випадку рекомендується починати лікування з половинної дози препарату, поступово збільшуючи її.

Побічна дія: не виявлено. У разі передозування або в ослаблених риб в рідкісних випадках після додавання протягом 10 хвилин може проявитися апатія або сильно почастішати дихання. У цьому випадку замінити 50% води.

При виникненні інших побічних ефектів у ваших риб прохання повідомити нам.

Застосування: під час використання препарату необхідно видалити з акваріуму активоване вугілля, вимкнути ультрафіолетовий стерилізатор та систему подачі СО2, а в акваріумі з морською водою додатково відключити піногенератор і озонатор. Протягом всього часу використання препарату слід активно аерувати воду.

Додавання препарату «Парацид» завжди слід проводити вранці, спостерігаючи при цьому за реакцією риб.

Дозування:

1- й день: 10 мл (300 капель) на 100 л води.

2- й день: контроль концентрації міді тестом на мідь. При концентрації міді нижче 0,05 мг/л: повторно додати 10 мл (300 капель) на 100 л води. При концентрації міді від 0,1 до 0,15 мг/л: повторно додати 5 мл (150 капель) на 100 л води.

3- й день: як у 2-й день.

5-й день: як у 2-й день.

10-й день: замінити не менше ніж 70% води, при цьому ретельно очистити грунт за допомогою сифона.

У м'якій прісній воді з карбонатною жорсткістю нижче 4° кН застосовувати лише 75% вказаної дози.

Примітка: оскільки в середовищі акваріуму мідь схильна до переходу в нерозчинні сполуки, то в період лікування потрібно щодня стежити за підтримкою ефективної концентрації 0,3 мг/л за допомогою тесту на мідь і при необхідності вводити додаткову дозу. Кожна доза препарату «Парацид» (10 мл (300 капель)) збільшує концентрацію міді в 100 л акваріумної води на 0,3 мг/л.

У зв'язку із переходом міді в нерозчинній стан наполегливо рекомендуємо проводити обробку по можливості в карантинній ємності. Таким чином можна надійно уникнути неконтрольованого забруднення міддю основного акваріума.

Оскільки деякі збудники групи Oodinium в прісній воді мають також пігменти фотосинтезу, затемнення акваріума на 3-4 дні може підвищити ефективність лікування.

Годування під час обробки: після початку обробки не годувати риб протягом перших трьох днів. З 4-го дня відновити годування зниженою кількістю корму.

Фільтрування води під час обробки: фільтри з великою біологічною активністю майже повністю нейтралізують лікарський засіб, тому рекомендуємо до застосування препарату ретельно очистити фільтр, а краще - замінити фільтруючий матеріал і ретельно очистити грунт сифоном.

Якщо ви забули додати нову дозу, слід зробити це якомога швидше, а потім продовжувати обробку вказаним вище чином.

Після обробки: після завершення лікування акваріумну воду слід замінити приблизно на 70%. При цьому ретельно очистити грунт за допомогою сифону для видалення осаду сполук міді. Потім протягом одного тижня щодня додавати в акваріум одну дозу rikka «Аква пантенол» (тільки в прісній воді) для зміцнення імунної системи риб і кращого одужання після поранень від паразитів. Додавання нітрифікуючих бактерій rikka «Аква старт» допоможе знову розселити корисні бактерії у фільтрі.

Під час обробки та перші дні після закінчення обробки щодня контролюйте значення амонію (аміаку) і нітриту. При значеннях нітриту вище 0,5 мг/л слід негайно замінити воду на 50% і додати в акваріумну воду живі культури бактерій rikka «Аква старт».

  • Зберігати в недоступному для дітей місці!
  • Не застосовувати для лікування риб, що вживаються в їжу.
  • Не застосовувати після закінчення зазначеного терміну придатності.
  • Захищати від прямих сонячних променів, зберігати в оригінальній упаковці при температурі 0-25°С.
  • Не застосовувати разом з іншими лікарськими засобами.
  • Використання засобів для водопідготовки нейтралізує ефективність лікарського засобу.  
Інші товари цього розділу
Аква пантенол
препарат для лікування пошкодженнь шкіри риб
Планацид
знезаражуючий засіб для боротьби з планарією – плоскими червяками класу Turbellaria
Іхтіоцид
знезаражуючий засіб проти всіх іхтіопаразитів у прісній та морській воді
Бактоцид
знезаражуючий засіб проти бактеріальних інфекцій у акваріумах і в нерестовиках
Мікоцид
засіб проти зовнішніх мікозів викликаних грибками сімейства Saprolegniaceae
Аква оксіцид
знезаражуючий засіб проти паразитів, грибкових захворювань та шкідливих бактерій
Метиленовий синій
засіб проти грибкових захворювань акваріумних риб та профілактики стресів
Малахітовий зелений
засіб проти іхтіофтіріозу, костіозу, оодініозу, сапролегніозу, плавникової гнилі, дерматомікозів та ін.
Метиленовий ультра +Ag
засіб проти грибкових і бактеріальних захворювань акваріумних риб та профілактики стресів
Акрифлавін
засіб проти інфекцій типу Costia Sp., Chilodonella Sp, захворювань, що викликані пліснявою, обмежує ріст небажаних водоростей та шкідливих бактерій
Карбінол
професійний знезаражуючий засіб проти зовнішніх паразитів (Ichthyobodo, Apiosoma, Trichodina, Chilodonella)
Празенол
засіб проти зябрових та шкіряних сосальщиків, стрічкових хробаків та пласких черв’яків роду Transversotrema