Препарати для лікування риб

Аква оксіцид

Препарат rikka «Аква оксіцид» – новий знезаражуючий засіб проти паразитів, грибкових захворювань та шкідливих бактерій.

Може використовуватись як у акваріумах, так і в нерестовиках.

Засіб rikka «Аква оксіцид» - це суміш солей, що вивільняють кисень, який знешкоджує шкідливі бактерії на початку їх розвитку, протидіє стресу у прісноводних риб та підтримуює регенерацію слизової оболонки.

Стрес у риб виникає при перенаселенні акваріуму, неправильному харчуванні, не проведенні карантину при підсадженні нових риб, при підвищенні рівня нітритів та аміаку.

Симптоми стресу: апатія, ховання риб, втрата забарвлення, відмова від їжі, прискорене дихання незважаючи на достатню концентрацію кисню.

При вивільненні кисню засобу rikka «Аква оксіцид» полегшується дихання, а також припиняється проникнення в організм шкідливих іонів (нітрит, аміак). rikka «Аква оксіцид» здійснює підтримуючу дію при лікуванні від паразитів, що знаходяться у слизовій оболонці риб.

Також препарат rikka «Аква оксіцид» можна застосовувати в якості «першої допомоги» при захворюваннях риб, якщо не можна встановити точний діагноз, або у випадку різкого погіршення стану риб, або нез’ясовної масової загибелі риб.

Активний кисень та допоміжні інгридієнти знешкоджують бактерії, допомагають оновленню слизової оболонки та полегшують дихання риб.

 

Термін придатності: 24 місяці

Вага: 80 г на 800 л води.

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015.

Не є ветеринарним препаратом.

Доставка продукції:
- поштові компанії
- автоперевізники.
- за домовленістю
Умови оплати
- безготівковий переказ на розрахунковий рахунок
- оплата на карту Привабанку
Мінімальна сума замовлення
- від 1700 грн.
Для постійних клієнтів
- гнучка система знижок та умов доставки.

Пакування: порошок 80 г на 800 л акваріумної води.

Препарат rikka «Аква оксіцид» – новий лікарський засіб проти паразитів, грибкових захворювань та шкідливих бактерій. Може використовуватись як у акваріумах, так і в нерестовиках.

Засіб rikka «Аква оксіцид» - це суміш солей, що вивільняють кисень, який знешкоджує шкідливі бактерії на початку їх розвитку, протидіє стресу у прісноводних риб та підтримує регенерацію слизової оболонки.

Стрес у риб виникає при перенаселенні акваріуму, неправильному харчуванні, не проведенні карантину при підсадженні нових риб, при підвищенні рівня нітритів та аміаку. Симптоми стресу наступні: апатія, ховання риб, втрата забарвлення, відмова від їжі, прискорене дихання незважаючи на достатню концентрацію кисню.

При вивільненні кисню засобу rikka «Аква оксіцид» полегшується дихання, а також припиняється проникнення в організм шкідливих іонів (нітрит, аміак).

Rikka «Аква оксіцид» здійснює підтримуючу дію при лікуванні від паразитів, що знаходяться у слизовій оболонці риб.

Також препарат rikka «Аква оксіцид» можна застосовувати в якості «першої допомоги» при захворюваннях риб, якщо не можна встановити точний діагноз, або у випадку різкого погіршення стану риб або нез’ясовної масової загибелі риб. Активний кисень та допоміжні інгридієнти знешкоджують бактерії, допомагають оновленню слизової оболонки та полегшують дихання риб.

Запобіжні заходи:

Корали та інші безхребетні в морській воді можуть постраждати від препарату.

Безхребетні, що мешкають в прісній воді (креветки, рачки та ін.), погано переносять препарат. Перед застосуванням препарату їх слід видалити з акваріума.

Не рекомендується застосовувати засіб на протязі тривалого часу, особливо в концентраціях більше 0,2 г/л, оскільки у водних рослин це може викликати порушення росту. У випадку передозування замінити 50% води.

Побічні дії: Не відомі. Якщо Ви виявите які-небудь побічні дії препарату, переконливо просимо повідомити нам.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами: Не рекомендується поєднувати з лікарськими препаратами інших виробників. Використання разом з ліками ТМ rikka описано у розділі «Дозування» п. 4-5.

Спосіб застосування та дози:

Під час використання препарату необхідно видалити з акваріуму активоване вугілля, вимкнути ультрафіолетовий стерилізатор та систему подачі СО2.

Перед використанням слід замінити 50% води.

Під час використання слід посили аерацію в акваріумі.

Додавання препарату слід проводити вранці, спостерігаючи при цьому за реакцією риб.

Дозування:

1. При захворюваннях чи стресі: 6 г (повна мірна ложка 5 мл) на 60 л води, залишити у воді на 7 днів, після чого замінити 50% води.

2. При підсадженні нових риб, особливо живонароджуючих карпозубих: 6 г (повна мірна ложка 5 мл) на 30 л води, залишити на 7 днів, після чого замінити 50% води.

3. При забрудненні акваріумної води (підвищений вміст нітриту): 6 г (повна мірна ложка 5 мл) на 60 л води, залишити на 7 днів, після чого замінити 50% води.

4. Для підтримання медикаментозного лікування: 6 г (повна мірна ложка 5 мл) на 60 л води в 1-й та 3-й день, разом с лікувальними засобами від ектопаразитів, бактерій чи грибків. У важких випадках можна додати дозу на 5-й день. Як правило після 2х доз спостерігається покращення стану риб. При необхідності можна повторити використання, як вказано вище. Перед застосуванням замінити 50% води.

5. Після закінчення медикаментозного лікування: після курсу лікування слід відфільтрувати воду через активоване вугілля (rikka «Карбон актив») протягом 24 годин та замінити 50% води. Після чого додати 6 г (повна мірна ложка 5 мл) на 120 л води, залишити на 7 днів, після чого замінити 30% води.

6. Для сольових ванн: засіб rikka «Аква оксіцид» придатний для тимчасових сольових ванн. Оскільки допустима концентрація солі залежить від виду риб, універсального дозування не існує. Не слід перевищувати рекомендовані концентрації для хлориду натрію, так як в препараті rikka «Аква оксіцид» міститься комплекс активних речовин, які значно прискорюють одужання риб.

Всередині баночки міститься мірна ложка на 5 мл, з міткою на 2,5 мл. Рівно по мітці 2,5 мл – приблизно 3 г засобу. Повна ложка без горки – приблизно 6 г.

Для м’якої води з карбонатною жорсткістю менше 8° d, слід зменшити дозування на 50%.

Фільтрація і годування під час обробки:

Перед використанням засобу рекомендовано почистити фільтр.

Під час лікування препаратом годування риб проводиться як завжди. У випадку підтримуючого використання разом з лікарськими засобами - годування залежить від рекомендації щодо використання відповідних ліків.

Поради на випадок передозування, порушення дозування:

У разі виявлення передозування необхідно замінити половину води.

Після закінчення обробки, слід, протягом 24 годин, фільтрувати воду через активоване вугілля (rikka «Карбон актив»), щоб вивести залишки ліків. Після чого видалити вугілля. Потім протягом одного тижня щодня додавати в акваріум одну дозу rikka «Аквапантенол» (тільки в прісній воді) для зміцнення імунної системи риб і кращого одужання після поранень від паразитів. Додавання нітрифікуючих бактерій rikka «Аква старт» допоможе знову розселити корисні бактерії у фільтрі.

В перші дні після закінчення обробки щодня контролюйте значення амонію (аміаку) і нітриту. При значеннях нітриту вище 0,5 мг/л слід негайно замінити воду на 50% і додати в акваріумну воду живі культури бактерій rikka «Аква старт».

  • Зберігати в недоступному для дітей місці!
  • Не застосовувати для лікування риб, що вживаються в їжу.
  • Не застосовувати після закінчення терміну придатності.
  • Захищати від прямих сонячних променів, зберігати в оригінальній упаковці при температурі 0-25°С. 
Інші товари цього розділу
Аква пантенол
препарат для лікування пошкодженнь шкіри риб
Планацид
знезаражуючий засіб для боротьби з планарією – плоскими червяками класу Turbellaria
Іхтіоцид
знезаражуючий засіб проти всіх іхтіопаразитів у прісній та морській воді
Бактоцид
знезаражуючий засіб проти бактеріальних інфекцій у акваріумах і в нерестовиках
Мікоцид
засіб проти зовнішніх мікозів викликаних грибками сімейства Saprolegniaceae
Парацид
високоефективний знезаражуючий засіб проти «оксамитової хвороби» (Oodinium)
Метиленовий синій
засіб проти грибкових захворювань акваріумних риб та профілактики стресів
Малахітовий зелений
засіб проти іхтіофтіріозу, костіозу, оодініозу, сапролегніозу, плавникової гнилі, дерматомікозів та ін.
Метиленовий ультра +Ag
засіб проти грибкових і бактеріальних захворювань акваріумних риб та профілактики стресів
Акрифлавін
засіб проти інфекцій типу Costia Sp., Chilodonella Sp, захворювань, що викликані пліснявою, обмежує ріст небажаних водоростей та шкідливих бактерій
Карбінол
професійний знезаражуючий засіб проти зовнішніх паразитів (Ichthyobodo, Apiosoma, Trichodina, Chilodonella)
Празенол
засіб проти зябрових та шкіряних сосальщиків, стрічкових хробаків та пласких черв’яків роду Transversotrema