Препарати для лікування риб

Бактоцид

Препарат rikka «Бактоцид» – новий знезаражуючий засіб проти бактеріальних інфекцій. Може використовуватись як у акваріумах, так і в нерестовиках.

Високоефективний знезаражуючий засіб від зовнішніх бактеріальних інфекцій у риб. Двокомпонентний склад допомагає боротися з плавниковою гниллю, бактеріальними ураженням риб, допомагає при загоєнні ран.

Діюча речовина ліків активно знищує переважну більшість хвороботворних бактерій в акваріумі (Aeromonas, Pseudomonas, Columnaris, Flexibacter).

 

Термін придатності: 12 місяців

Об'єм: 100 мл х 2 шт.

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015.

Не є ветеринарним препаратом.

Доставка продукції:
- поштові компанії
- автоперевізники.
- за домовленістю
Умови оплати
- безготівковий переказ на розрахунковий рахунок
- оплата на карту Привабанку
Мінімальна сума замовлення
- від 1700 грн.
Для постійних клієнтів
- гнучка система знижок та умов доставки.

 Препарат rikka «Бактоцид» – новий лікарський засіб проти бактеріальних інфекцій. Може використовуватись як у акваріумах, так і в нерестовиках.

Високоефективний лікарський засіб від зовнішніх бактеріальних інфекцій у риб. Двокомпонентний склад допомагає боротися з плавниковою гниллю, бактеріальними ураженням риб, допомагає при загоєнні ран. Діюча речовина ліків активно знищує переважну більшість хвороботворних бактерій в акваріумі (Aeromonas, Pseudomonas, Columnaris, Flexibacter).

Частими симптомами таких інфекцій є відкриті виразки, точкові кровотечі, синці на місцях прикріплення плавників, зябрових кришках і біля анального отвору, опуклі виразки, відстовбурчені зяброві кришки, білувато-жовте забарвлення зябер, на тлі сильно прискореного дихання і черевна водянка. У випадках, коли риби своєю поведінкою (плавники притиснуті до тіла, чухання об предмети) сигналізують про початок захворювання, але точний діагноз встановити ще неможливо препарат «Бактоцид» також надасть надійну допомогу.

Протипоказання: не виявлені.

Попередження: безхребетні, що мешкають в прісній воді (креветки, рачки та ін.), погано переносять препарат. Перед застосуванням препарату їх слід видалити з акваріума.

Риби, що не мають луски (в’юнові та соми) і ослаблені риби можуть чутливо реагувати на препарат. У цьому випадку рекомендується починати лікування з половинної дози препарату, поступово збільшуючи її.

Побічні ефекти: у разі передозування або в ослаблених риб в рідкісних випадках після додавання компоненту Б протягом 10 хвилин може проявитися апатія або сильно почастішати дихання. У цьому випадку замінити 50% води.

При виникненні інших побічних ефектів у Ваших риб прохання повідомити нам.

Спосіб застосування та дози: під час використання препарату необхідно видалити з акваріуму активоване вугілля, вимкнути ультрафіолетовий стерилізатор та систему подачі СО2, а в акваріумі з морською водою додатково відключити піногенератор і озонатор.

Додавання медикаменту «Бактоцид» завжди слід проводити вранці, спостерігаючи при цьому за реакцією риб.

Дозування:

Якщо не вказано інше:

1- й день: додати 10 мл (300 капель) засобу «Бактоцид» А (Компонент А) на 100 л акваріумної води. Внесення проводити вранці.

2- й день: додати 5 мл (150 капель) засобу «Бактоцид» Б (Компонент Б) на 100 л акваріумної води. Внесення проводити вранці.

3- й день: додати 5 мл (150 капель) засобу «Бактоцид» Б (Компонент Б) на 100 л акваріумної води. Внесення проводити вранці.

4-й день: замінити воду на 50%, після чого додати 10 мл (300 капель) засобу «Бактоцид» А (Компонент А) на 100 л акваріумної води. Внесення проводити вранці.

5-й день: додати 5 мл (150 капель) засобу «Бактоцид» Б (Компонент Б) на 100 л акваріумної води. Внесення проводити вранці.

6-й день: додати 5 мл (150 капель) засобу «Бактоцид» Б (Компонент Б) на 100 л акваріумної води. Внесення проводити вранці.

7- й день: замінити воду на 50%. Лікування завершено.

У м'якій воді з карбонатною жорсткістю менше 8 °кН, рекомендується застосувати лише 50% вказаної дози Компоненту А.

Для лікування риб з південноафриканських тектонічних озер (Малаві, Танганьїка, Вікторія) додавати лише половину дози Компонента Б «Бактоцид» (5 мл (150 капель) на 200 л води).

Примітка щодо тривалості обробки: як правило, після одного циклу лікування настає значне поліпшення або зникнення симптомів хвороби. У важких випадках обробку повторити.

Годування під час обробки: в період обробки препаратом «Бактоцид» риб слід годувати зниженою кількістю корму.

Фільтрування води під час обробки: «Бактоцид» завдає великої шкоди нітрифікуючим бактеріям у фільтрі. Оскільки багато мікроорганізмів-збудників захворювань здатні виживати в фільтруючих матеріалах, рекомендуємо ретельно очистити фільтр, а краще - замінити фільтруючий матеріал.

Після обробки: після закінчення обробки, слід протягом 24 годин фільтрувати воду через активоване вугілля (rikka «Карбон актив»), щоб вивести залишки ліків. Після чого видалити вугілля. Потім протягом одного тижня щодня додавати в акваріум одну дозу rikka «Аквапантенол» (тільки в прісній воді) для зміцнення імунної системи риб і кращого одужання. Додавання в нітрифікуючих бактерій rikka «Аква старт» допоможе знову розселити корисні бактерії у фільтрі.

Під час обробки та перші дні після закінчення обробки щодня контролюйте значення амонію (амоніаку) і нітриту. При значеннях нітриту вище 0,5 мг/л слід негайно замінити воду на 50% і додати в акваріумну воду живі культури бактерій rikka «Аква старт».

  • Зберігати в недоступному для дітей місці!
  • Не застосовувати для лікування риб, що вживаються в їжу.
  • Не застосовувати після закінчення зазначеного терміну придатності.
  • Захищати від прямих сонячних променів, зберігати в оригінальній упаковці при температурі 0-25°С.
  • Не застосовувати разом з іншими лікарськими засобами.
  • Використання засобів для водопідготовки знижує ефективність лікарського засобу.
  • Діючі речовини препарату викликають легке забарвлення води, що зникає через деякий час.
  • Слід пам'ятати про можливість забарвлення предметів декору з пластмаси і прозорих силіконових швів.  
Інші товари цього розділу
Аква пантенол
препарат для лікування пошкодженнь шкіри риб
Планацид
знезаражуючий засіб для боротьби з планарією – плоскими червяками класу Turbellaria
Іхтіоцид
знезаражуючий засіб проти всіх іхтіопаразитів у прісній та морській воді
Мікоцид
засіб проти зовнішніх мікозів викликаних грибками сімейства Saprolegniaceae
Парацид
високоефективний знезаражуючий засіб проти «оксамитової хвороби» (Oodinium)
Аква оксіцид
знезаражуючий засіб проти паразитів, грибкових захворювань та шкідливих бактерій
Метиленовий синій
засіб проти грибкових захворювань акваріумних риб та профілактики стресів
Малахітовий зелений
засіб проти іхтіофтіріозу, костіозу, оодініозу, сапролегніозу, плавникової гнилі, дерматомікозів та ін.
Метиленовий ультра +Ag
засіб проти грибкових і бактеріальних захворювань акваріумних риб та профілактики стресів
Акрифлавін
засіб проти інфекцій типу Costia Sp., Chilodonella Sp, захворювань, що викликані пліснявою, обмежує ріст небажаних водоростей та шкідливих бактерій
Карбінол
професійний знезаражуючий засіб проти зовнішніх паразитів (Ichthyobodo, Apiosoma, Trichodina, Chilodonella)
Празенол
засіб проти зябрових та шкіряних сосальщиків, стрічкових хробаків та пласких черв’яків роду Transversotrema