Добрива для рослин
Головна   Добрива для рослин   Комплекс МІКРО

Комплекс МІКРО

«Комплекс МІКРО» - комплексне добриво для акваріумних рослин, що містить збалансований склад мікроелементів у формі хелатних комплексів на основі карбонових кислот, властивих вищим рослинам.

На відміну від інших виробників, хелатні з’єднання мікроелементів ми отримуємо не простим змішуванням компонентів, а автоклавним синтезом оксидів елементів та карбонових кислот, після чого донасичуємо розчин вітамінами та карбоновими кислотами. Такий складний метод отримання добрив розкриває всі переваги справжніх хелатних сполук.

Склад добрив підібраний таким чином, що при регулярному їх використанні в акваріумі встановлюється природне співвідношення елементів, властиве більшості тропічних водойм з пишною водною рослинністю.

Комплекс вітамінів групи В, РР та С сприяє засвоєнню мікроелементів та пришвидшує розвиток кореневої системи, фотосинтезу та загальний розвиток рослин.

Швидко усуває симптоми нестачі харчування, рослини знову захоплюють своєю пишністю. Залізо, бор, марганець посилюють червоні і червоно-коричневі кольори, забезпечують чіткий та фактурний малюнок листка. Магній сприяє утворенню насичено-зеленого забарвлення листя.

 

ВИКОРИСТАННЯ:

Для стабільного росту рослин рекомендується щодня вносити в акваріум по 1 мл на 100 літрів води. Бажано поєднувати з внесенням в акваріум «Комплекс МАКРО» з щотижневою підміною частини акваріумної води на свіжу. Для акваріумів з високою щільністю посадки рослин, а також оснащених додатковими освітлювальними приладами, особливо якщо при цьому застосовується система збагачення води СО2, тижневе дозування може бути збільшене до 20 мл на 100 літрів води. При наявності явних ознак хлорозу рослин дозування слід збільшити, як і в попередньому випадку.

Склад: K, Fe, Mn, Mg, Zn, Cu, B, Mо, Co, амінокислоти, карбонові кислоти, вітаміни групи В, РР та С. Не містить нітратів і фосфатів.

Калій – 6,9 г/л; Магній – 4,7 г/л; Залізо – 4 г/л; Марганець – 0,52 г/л; Мідь – 0,025 г/л; Молібден – 0,03 г/л; Бор – 0,065 г/л; Цинк – 0,075 г/л; Кобальт – 0,035 г/л; Нікель – 0,002 г/л; Ванадій – 0,002 г/лАніонний склад: цитрати, сукцинати, та інш.

Термін придатності: 36 місяців.

Об'єм: 100 мл та 250 мл.

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015.

Доставка продукції:
- поштові компанії
- автоперевізники.
- за домовленістю
Умови оплати
- безготівковий переказ на розрахунковий рахунок
- оплата на карту Привабанку
Мінімальна сума замовлення
- від 1700 грн.
Для постійних клієнтів
- гнучка система знижок та умов доставки.
Інші товари цього розділу
Комплекс МАКРО
рідке добриво для акваріумних рослин
Комплекс Залізо +
високоефективне добриво для акваріумних рослин
Залізо
добриво для акваріумних рослин
Ультра глина
запатентоване добриво для акваріумних рослин
Альгіклін
засіб для боротьби з нижчими водоростями
Фіто стимул
Унікальний засіб для пришвидшення росту акваріумних рослин (на основі природніх фітогормонів)