Добрива для рослин
Головна   Добрива для рослин   Комплекс МАКРО

Комплекс МАКРО

«Комплекс МАКРО» - щоденне рідке добриво для акваріумних рослин, що містить макро- і біогенні елементи, необхідні для нормального розвитку рослин.

Містить азот, фосфор і калій у співвідношенні необхідному для створення в акваріумі стабільного біологічного балансу. Рекомендується до застосування в акваріумах з великою кількістю рослин, що знаходяться в стадії активного росту.

Дотримання «пропорції Редфілда» між основними біогенними елементами добрива дозволяє досягти прекрасного зовнішнього вигляду акваріумних рослин, забезпечити їх стабільний та швидкий розвиток, стримувати розвиток небажаних в акваріумі нижчих водоростей.

Для живлення акваріумних рослин необхідні три основних елементи: азот, фосфор, калій. Для їх ефективного засвоєння всі вони повинні бути присутніми в акваріумній воді одночасно. Наявність в складі калію, кількість якого в акваріумі майже завжди недостатня, забезпечує збалансоване отримання акваріумними рослинами необхідних поживних речовин і активний їх ріст. Дефіцит калію призводить до уповільнення процесів фотосинтезу і росту рослин. Фосфор бере активну участь в процесах синтезу білків, ферментів та є необхідним для дихання рослин. Азот є основою для створення білків, і сприяє активному росту та розмноженню.

Склад: Калій – 24,8 г/л; Нітрати – 35,6 г/л; Фосфати – 5,8 г/л; Амідний азот – 1 г/л

Додавання 2 мл «Комплекс МАКРО» на 10 л акваріумної води збільшує вміст:             Калію на 5 мг/л; Нітратів на 7,1 мг/л; Фосфатів на 1,2 мг/л; Амідного азоту на 0,2 мг/л.

ВИКОРИСТАННЯ:

Препарат бажано використовувати щоденно. Додавати із розрахунку 2 мл на 100 л води.  Для акваріумів з великою кількістю рослин дозування треба подвоїти. Рекомендується використовувати разом з «Комплекс МІКРО».

Термін придатності:  36 місяців.

Об'єм: 100 мл та 250 мл.

Виробляється відповідно до ТУ У 20.5-3348315741-001:2015.

Доставка продукції:
- поштові компанії
- автоперевізники.
- за домовленістю
Умови оплати
- безготівковий переказ на розрахунковий рахунок
- оплата на карту Привабанку
Мінімальна сума замовлення
- від 1700 грн.
Для постійних клієнтів
- гнучка система знижок та умов доставки.
Інші товари цього розділу
Комплекс МІКРО
добриво для акваріумних рослин
Комплекс Залізо +
високоефективне добриво для акваріумних рослин
Залізо
добриво для акваріумних рослин
Ультра глина
запатентоване добриво для акваріумних рослин
Альгіклін
засіб для боротьби з нижчими водоростями
Фіто стимул
Унікальний засіб для пришвидшення росту акваріумних рослин (на основі природніх фітогормонів)