Наукова діяльність

Головна    Новини   Наукова діяльність
18.10.2015

Разом с співробітниками НДІ УДХТУ наша компанія продовжує розробляти нові, та вдосконалювати існуючі препарати для догляду за акваріумами.

За минулі два місяці ми отримали два патенти на наші розробки:

Патент №100146 - це запатентований склад та метод виготовлення нашого препарату rikka "Ультра глина". Саме з цього добрива й почалися наші розробки. Ми вирішили не копіювати існуючі рецепти, а розробляти свої, які будуть більш ефективними ніж всі існуючі аналоги.

Патент №101799 - наша перспективна розробка, на базі якої в даний час розробляється та тестується комплексне, щотижневе добриво. Запатентований склад містить всі необхідні макро і мікроелементи, а метод отримання дозволяє зв'язати їх в природні гумінові хелати, що значно краще засвоюються рослинами. Стабільні хелати мікроелементів та нові методи зв'язування азоту дозволяють зберігати необхідну концентрацію мікро- та макроелементів у воді на протязі 7 діб, та поступово вивільняють поживні речовини, що не призводить до росту небажаних водоростей.

На цьому наші розробки не закінчуються, в даний час ведуться розробки нових засобів для води, що дозволяють підтримувати макро і мікро баланс води на протязі 6 місяців, без заміни води, а також нової, професійної, лінейки знезаражуючих засобів для риб - від гексамітозу, тропічного іхтіофтіріозу та пласких черв'яків.

Слідкуйте за нашими новинами та дізнаєтесь про всі новинки серед акваріумної хімії!